Hastane Taban Kaplama Malzemeleri

Pvc zemin kaplamalarında son günlerde hem iş yerleri hem de evler için oldukça fazla tercih edilen pvc yer döşemeleri, geniş renk seçenekleri ile estetik görünüme büyük bir katkı sağlıyor. Dilediğiniz her renk ile zeminlerinizi kaplayabilmenize imkan sağlayan pvc döşeme, ayrıca çok başarılı bir taklit malzemesidir. Neredeyse her tür dekorasyon malzemesinin tamamen aynı görünümüne sahip olabilir.

                      Ayrıca kolay temizlenebilen pvc döşemeler, insanlara pratik çözümler sunmaktadır.

                     Zemin kaplamak için kullanılan malzemeler en fazla dış etkiye maruz kalan dekorasyon araçları olduğundan, sağlam ve kullanışlı ürünlerden yapılması gerekir. Pvc döşemelerin üst kısmı çizilmelere karşı ekstra dirençten oluştuğundan, uzun yıllar boyunca herhangi bir bozulma olmadan kullanım imkanı sağlar. Overlay denen pvc üst yüzeyi, parlak ve pürüzsüz yapısı ile kir tutmaz.

                     Kolay temizlenebilmesinin yanında suya karşıda oldukça dirençli olan overlay, zemin döşemeleri için kullanılacak en ideal malzemelerdendir. İş yerlerinde olduğu kadar evlerde de tercih edilmesinin bir diğer nedeni; zemin döşenirken yerleştirilen köpük tabakası sayesinde, ısı yalıtımı sağlamasıdır.

                     Özellikle küçük çocuğu olan ailelerin tercih etmesi gereken overlay zemin kaplama sistemleri, yerde oyun oynayan çocukların üşütmemesi açısından son derece yararlıdır. Isı yalıtımı sağlamasının yanında oldukça başarılı bir ses yalıtımı da sağlayan pvc döşemeler, sakin ve sessiz bir ortam isteyen herkesin tercih etmesi gereken bir döşeme sistemidir.

                     Pvc döşemelerin insanlara sağladığı avantajlardan bir diğeri ise; boşluksuz yapısı sayesinde kırılmaması ve yapısını zayıflatan birleşme yerlerinin olmamasıdır. Halı gibi kalın bir esnekliği olmadığından, yırtılmalara karşı oldukça dirençli bir malzemedir.hospital-flooring

                   Ahşap yüzeylerde görünen en büyük sorunlardan biri olan yüksek emicilik, nem ve sıvıların yüksek oranda çekilerek zemin malzemesinin bozulmasına neden olmasıdır. Pvc döşemelerde oldukça sık ve sert olan üst yüzey sayesinde sıvı emilimi asgari düzeyde olduğundan, bu gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

                    Üretiminde istenilen her tür rengin veya resmin kullanılabildiği pvc döşemeler, dekorasyonda sadece insanın hayal gücü ile sınırlıdır. Dilerseniz çok sevdiğiniz bir resmi odanızın zeminini kaplamak için kullanabileceğiniz gibi, mobilya malzemelerinizin desenini birebir kopyalatarak da pvc döşemelerin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

                      Bu kadar kullanım kolaylığı olan pvc döşemelerin maliyeti de, sağladığı faydalar göz önünde bulundurulursa oldukça düşüktür. Uzun yıllar boyunca kullandığınız overlay döşemeniz matlaşmaya başladığında, saten cila kullanarak ilk günkü görünümüne kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Döşemenizin desen bölümü orta katmanda olduğundan, dış etkiler nedeni ile oluşan aşınmadan etkilenmez.

siparis-ver-link-min

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir