Heterojen Pvc Yer Zemin Kaplama Fiyatları

Heterojen pvc yer kaplama fiyatları ülkemizde rekabetin artmasıyla birlikte çok kaliteli ürünler neredeyse maliyet fiyatına uygulama dahil yapılıyor bunun nedeni ise firmalar kendi aralarında hep bir yarış içinde olmalarıdır. Tabi müşteri açısından bu durum güzel ama malzeme satışı yapan firmalar için bu durumun pekte iyi olduğu söylenemez 😀  Bu rekabetin getirdiği avantajlar tabiki pvc zemin kaplama malzemesi ihtiyacı olan kişiler daha kaliteli malzemeyi en uygun fiyata alabiliyor.

Heterojen Pvc zemin kaplamaları, homojen zemin kaplamalarından farklı olarak kaplama malzemesinin her bölgesinde küçük de olsa bazı farklılıkları olabilmesidir. Bahsi geçen küçük yapısal farklar dışında uygulanma alanları ve uygulanma şekilleri homojen özellikteki pvcler ile aynıdır. Zemin pvc malzeme ile kaplanmadan önce iyice temizlenir ve zemindeki yağ, boya gibi kalıntılar kazılarak yüzey kaplama işlemi için hazır hale getirilir.

Heterojen Pvc zemin kaplamaları aynen homojen kapvc-zemin-kaplamasiplamalarda olduğu gibi fayans yada granit zeminlerin üzerine uygulanabilir. Kaplama işlemi başlamadan önce derz adı verilen ara boşlukları şap malzemesiyle kapatılır. Uygulanan şap kuruduktan sonra zemin tozu emme özelliği olan zımpara makinesi ile zımparalanır. Zımparalama işleminin amacı, uygulama yüzeyindeki toz ve pürüzlerin giderilmesidir.

Heterojen Pvc Yer kaplamaları hakkında sorulabilecek sorular arasında pvc kaplamalarının sağlık açısından herhangi bir soruna neden olup olmadıkları ve dayanıklılığıdır. Pvc kaplamaların uygulanmaları esnasında oluşan hava kabarcıkları giderilir. Çünkü hava kabarcıkları giderilmediği zaman zemin ile pvc kaplama arasında tam bir yüzey teması gerçekleşmez. Ve bu da dayanıksız bir kaplama işlemi oluşmasına yol açar.

Ayrıca sıcak kaynak makinesi ile derz boşlukları kapatılır ve yekpare bir zemin kaplaması oluşturulur ve dayanıklılık daha da arttırılır. Heterojen Pvc zemin kaplamaları sağlık açısından da herhangi bir olumsuzluğa yol açmazlar. Kolayca temizlenebildiklerinden hastane, spor salonu gibi yerlerde ve ofis gibi çalışma alanlarında da kullanılabilmektedirler.

siparis-ver-link-min

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir