Homojen Pvc Zemin Kaplama M2 Birim Fiyatları

Homojen pvc zemin kaplama fiyatları metrajın büyüklüğüne ve malzeme seçimine bağlıdır. Örneğin 30 m2 bir oda için fiyat verecek olursak maliyetini kurtarıcak şekilde toplam fiyat verilir ama büyük metrajlarda malzeme seçimi yapıldıktan sonra m2 birim fiyatı olarak hesaplanır.

Güvenilir bir zemin kaplama malzemesi Grup T Homojen pvc zemin kaplamalarıdır. Homojen ürünler okullar, sağlık kurumları ve diğer kamu binaları gibi birçok yapı için uygun, homojen yapılı, kaliteli vinil zemin kaplamasıdır. Bu ürünler PUR ile güçlendirilmiştir ve ömür boyu cila veya benzeri ürün gerektirmez. Piyasadaki tüm PUR ile güçlendirilmiş vinil zemin kaplamalarıyla kıyaslandığında, kaliteli özellikleri ve rekabetçi fiyatı ile çok iyi bir seçimdir.  Homojen Pvc zemin kaplama ürünleri Bayındırlık poz no: 25.116/A10.

  • T aşınma sınıfı
  • Ahenkli renk yelpazesi
  • Klasik yönsüz tasarım
  • PUR ile güçlendirilmiş – Kolay ve ucuz bakım
  • Uygun ilk maliyet
  • Başka yüzey işlemi gerektirmez

Pvc zemin kaplama, yer döşemesi, yer kaplama, zemin kaplama, pvc yer döşemesi, Pvc yer kaplama, Beefloor zemin, pvc süpürgelik, epoksi zemin kaplama, tesfiye şapı, lamina parke, laminat parke, okul hastane, ofis zemin kaplama, pvc zemin kaplama firması, ucuz zemin kaplama

siparis-ver-link-min

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir