Karo Kauçuk Zemin Kaplama

Genelde çocuk oyun park zemin kaplaması, kreş ve okul bahçeleri, fitness alanları gibi yerlerde, özellikle düşme tehlikesine karşı kullanılan kauçuk karo zemin kaplamalar, yumuşaklık, esneklik, dayanıklılık ve estetik görünmüyle de, diğer alternatif ürünler arasında dış mekan kullanımında en çok tercih edilen ürün olarak sektörde yerini almaktadır. Kullanıldığı diğer alanlar ise atış poligonu, yürüyüş yolları, futbol, basketbol ve tenis sahaları, rehabilitasyon merkezleri, garajlar ve havuz kenarları gibi alanlardır.

Kauçuk karo aşınmalara karşı dayanıklıdır ve açık hava şartlarına uyumludur

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar: 40 x 40 cm ve 50 x 50 cm

Kalınlıklar:  2 cm – 2,5 cm– 3 cm – 4 cm – 5 cm

Renkler: Yeşil, Kırmızı, Siyah ana reklerimizdir. İstenilmesi halinde farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Kullanım açısından siyah renk çok tevsiye edilmemektedir. Çünkü güneş ışınlarını üzerine çekmesi, diğer renklere nazaran daha çok olacağı için kullanıcılara ısı konusunda rahatsızlık verebilmektedir.

Uygulama Alanı: Uygulama zemini pürüzsüz ve düz zemin olmalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra en az 12 (oniki) saat boyunca ürün kullanılmamalıdır.Uygulamada her m2 başına yaklaşık 0,8 – 1,1 kg civarı yapıştırıcı kullanılmaktadır.

Temizlik: Temizlemek için tazyikli su kullanılabilir ya da sulandırılmış deterjan ile temizlendikten sonra durulama yapılabilir. Yağmur ve aşırı güneşe maruz kalmak gibi nedenlerden dolayı oluşan bozulmalar garanti kapsamındadır

Karo Kauçuk Zemin Kaplama, Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları, Çocuk Oyun Alanları Kauçuk Kaplaması, Parklarda Kullanılar Karo Kauçuk Malzemesi, Kauçuk M2 Fiyatları, Kauçuk Zemin Kaplama M2 Birim Fiyatları, Üçgen Kauçuk Kaplama, Altıgen Kauçuk Kaplama, Rulo Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları, Fitness Salonu Kauçuk Zemin Kaplama Malzemeleri, Kauçuk Kapalam Çeşitleri, Kauçuk Yer Kaplama Malzemeleri, Kauçuk Merdiven Kaplama Fiyatları

siparis-ver-link-min

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir