15 Şubat 2024 , Perşembe

Kauçuk Zemin Kaplaması

Kauçuk zemin kaplaması estetik ve yumuşaklık  istenilen tüm alanlarda döşenen granül ve polimer yapılardan oluşan kauçuk esaslı kaplama malzemesi türüdür.

Bilindiği üzere parklarda kauçuk zemin kaplama yapılmayan zeminlerde  toprak zemin üzerine kurulu çocuk oyun alanları  bunun doğal sonucu olarak ise çevre kirliliği ve sağlık sorunları  riski vardır. Etrafa saçılan kumlar çocukların yaralanmalarına, hastalık kapmalarına sebep olduğu gibi çevre kirliliğine de neden oluyor. Ailelerin istekleri hem yumuşak bir zemin hem de sağlıklı çevre koşullarıdır. Zamanla bu ihtiyaca yönelik farklı zeminler ortaya çıkarak uygulanmaya başlandı.

Kauçuk zemin kaplama fiyatları, kullanılacak  malzemenin kalitesine, Döşenecek alanın ölçüsüne, kauçuk malzemenin kalınlığına göre değişmektedir. Yapılacak alanın metrajı büyük ise fiyatı değişir veya küçük metraj ise fiyatı yükselebilir. Ama müşterimiz sadece malzeme isterse kauçuk zemin kaplama fiyatları  küçük metrajlarda dahi fiyatları yükselmez sabittir yüksek metrajlarda toptan fiyatına uygun fiyatlar verilir m2 fiyatları öğrenmek için bizi arayınız…

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir