16 Eylül 2023 , Cumartesi

Merdiven Kaplama

Merdiven basamak kaplama malzemeleri ile firmamız tecrübeli ekipleriyle her türlü iç mekanda pvc merdiven kaplama hizmeti vermektedir.

PVC Zemin Kaplama Nedir ? 

Pvc zemin kaplama antibakteriyel özellikli kir barındırmayan yoğun trafiğe dayanıklı hijyenik bir üründür. Ülkemizde yaklaşık 20 yıldır her türlü iç mekanda uygulanan bir zemin kaplama malzemesidir. Türkiye’de ilk uygulama yapıldığında bir hayli yüksek fiyatlıydı. Günümüzde pvc zemin kaplama fiyatları oldukça düşmüştür nedeni ise rekabetin çok olmasıdır.

Neden Pvc Merdiven Kaplama ?

Bu soruyu cevaplamak gerekirse, eğer binanız eski ve binaya ağırlık binmesin mermer dışında ne yaptırmalıyım diye düşünüyorsanız  veya pratik bir uygulama istiyorum günlerce tadilat için vaktim yok diyorsanız veya yüksek maliyet olmasın ama güzel bir merdiven kaplama ile basamaklarımı kaplatmak istiyorum diyorsanız bu örnekler sorunun cevabını veriyor. Kısacası pvc merdiven kaplama modelleri geniş renk ve desen seçenkleri ile binaya görsellik kattığı gibi aynı zamanda basamaklarda ayak kaymasına da engel oluyor.

Fiyat teklifi isteyin.   Gsm: 0532 167 53 65       Tel: 0212 620 29 60

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir