21 Şubat 2024 , Çarşamba

Yoğun Trafik Pvc Zemin Kaplaması

Yoğun trafik pvc yer kaplama ürün yelpazemizde olan kompakt malzeme hastane,okul gibi yoğun insan trafiğine maruz kalan alanlarda da estetik bir görünüm ve üzerindeki özel yapı olan poliüretan esaslı güçlendirme tabakası  PUR ile temizliğe elverişliliği sayesinde çokça tercih edilmektedir.

PVC zemin kaplama malzemeleri günümüzde, düşük ilk yatırım maliyeti ve işletme maliyetleri ile uzun kullanım ömürleri, geniş estetik yelpazeleri nedeniyle farklı alanlarda çokça kullanılan yer döşemeleridir. Polivinül Klorürden imal olan bu kaplamalar ticari dünyada vinil, linolyum, esnek zemin kaplamaları gibi farklı isimlerle de tanınabilmektedir. Net Plastik olarak özellikle yoğun trafiğe dayanım gerektiren ticari mekanlarda kullanımı istenen heterojen pvc zemin kaplama çeşitlerimiz aşağıda yer almaktadır.

Pvc yer taban kaplamaları 20.yy’ın içerisinde Avrupa Merkezli olarak kullanılmaya başlanmış düşük maliyetleri sayesinde geniş,kapalı alanlı ticari mekanlarda ve toplu konut uygulamalarında yaygın olarak kullanılmışlardır.Polivinil Klorür plastikleşmesini sağlıyacak plastifiyenlerle karıştırılıp ısı ile eritildikten sonra şekil verilip aldığı şekli muhafaza edicek biçimde soğutulmasına yöntemiyle üretilir.Pvc zemin kaplamalarında birçok sınıfı taban döşemeniz için tercihinize sunuyoruz.siparis-ver-link-min

Wordpress Tema

Check Also

Tarkett Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

Firmamız zemin kaplamaları alanında 40 yılı geride bırakan fransız devi, tarkett ile çalışmaktadır. Yüzlere mimar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir